Webmaster tools
baneriai iš HTML body
Adnet 980×200 banner code
Video

Gražulis apie gėjus

67
...
Žymos: gėjus, Gražulis
 1. Jeigu jau Europa(ir ne tik Europa) taip palaiko gėjus, tai gal ir nekrofilus reikėtų palaikyti. Prie to pačio paklausiu, gal reikėtų leisti ir zoofiliją?

  Tik šiaip smalsu: tau labai aktualios šitos teisės? Tavo artimoj aplinkoj daug nekrofilų, zoofilų?

  P.S. Nepagalvok, kad aš čia rimtai.

 2. Nesenai Lietuvos spaudoje sklandė gandai, kad Egipte bus leidžiama 6 valandos po partnerio mirties su juo santykiauti. Nežinau kiek tame tiesios yra, bet ir nesvarbu.
  Jeigu jau Europa(ir ne tik Europa) taip palaiko gėjus, tai gal ir nekrofilus reikėtų palaikyti. Gi nekrofilai tokie pat žmonėms kaip ir gėjai, o gėjai tokie patys kaip visi. Gi jie nekalti, kad tokie gimė, kalti išdaigas krečiantys genai. Aišku nekrofilams nereikėtų leisti išsikasti iš kapo žmogaus ir su juo santykiauti, bet leisti kaip sakoma santykiauti "kol dar šilta". Tai yra leisti atlikti tą vadinamąją "atsisveikinimo sueitį". Jeigu vyras ir žmona pragyveno ilgą laiką kartu ir abu sutinka, kad jie po mirties būtų tratinami jų partnerių, tai kodėl gi ne? Juk jokios prievartos nebus, viskas vyks abiejų pusių sutikimu.

  Prie to pačio paklausiu, gal reikėtų leisti ir zoofiliją? Gi ir zoofilai yra normalūs žmonės, o ne kažkokie ligoniai. Jie nekalti, kad juos traukia gyvūnėliai, kalti genai.
  Teko skaityti, kad kai kuriose neišsivysčiusiose šalyse leidžiama santykiauti tik su priešingos lyties gyvūnais. Bet mes gi EUROPIEČIAI, būkim toleratiški ir leiskim zoofilams santykiauti su tos pačios lyties gyvūnais. O vėliau gal dar ir kokį zoofilų paradą surengiam. Kiekvienas zoofilas galėtų į paradą ateiti su savo mylimuoju ar mylimąja. Įsivaizduokit, Vilniaus centre vyksta zoofilų paradas, moteriškės su šunimis žygiuoja, vyrai vedasi ožkas, koks kietesnis diedukas gal ir su jautuku ateitų. Tas paskutinis diedukas įsivaizduoju eitų aukštai iškėlęs plakatą skelbiantį "melžių jautį" arba "geriu jaučio pieną". Tai visiems smagu būtų. Tai tolerantišką visuomėnę išaugintumėm.

  P.S. Nepagalvokit, kad aš rimtai.

 3. anksciau kai moterys teisiu neturejo, jos irgi viesai uz jas kovojo, kol vyrai i jas is sono su pasislykstejimu ziurejo ir sake: – Tu boba, tavo vieta prie puodu.
  ir buvo jos taip pat nenormalios ir asocialios tuometinei bendruomenei.
  jei vis dar urve sedim – paziurekit filma Prayers for Bobby ir isivaizduokit, kad tai apie jus. kad ir kaip visiskai neimanomai tai atrodytu jums, tikriems tiesuoliams. ai ir beje tiems, kurie apie vaisinguma cia kalba – yra milijonai nevaisingu poru ne geju. meile kitam nera apibrezta tikslu ta kita apvaisinti – tai tarpusavio supratimas, sutarimas, partneryste ir pagarba, jeigu nesugebate to suvokti – jums dar augti ir augti. tiek dvasiskai tiek, akivaizdziai amzeliu. aciu uz demesi

 4. Jebau, manau cia video skirtas pasijuokt is ponulio grazulio isteriniu marazmu, kurie dazniausiai net su logika nesirisa, o ne diskutuot kas ka megsta, o ko ne. :D

 5. Nerealus vyras, kiekvieno gėjaus svajonė. O tavo avataras atspindi pajėgumą lovoje ir kitas tradicines vertybes, a ne?

  Jis atspindi, kad man patinka moterys, o ka tavo avataras atspindi patylesiu…

 6. Citata: pizhas
  kam reikia lyst į gatves ir tai viešai demonstruot


  Jei yra paklausa, bus ir pasiūla.. Mažiau kreipsit dėmesį, mažiau lįs į akis mirkt

 7. Jennyfer,

  Tai pagal tave ir pagal mokslininkus po kelių dešimčių metų pedofilija, zoofilija, nekrofilija ir visi kiti filizmai taps normaliu reiškiniu, ne liga nes tai nustatys tie patys mokslininkai, kurių tarpe manau tai pat visokių yra ir tai bus toleruojama, nes tokie genai, kad traukia maži vaikai. Nesuprantamas man toks dalykas.

  P.S. Gražulio nepalaikau tai pat kaip ir homoseksualų, tegu jie gyveną savo gyvenimą, bet kam reikia lyst į gatves ir tai viešai demonstruot

 8. Gerai, dabar, visi normalūs žmonės (gėjai), kodėl tada jūs negalite turėti vaikų? Ir vis dar manote, kad esate normalūs? Be to, tai yra nevaisingumas (Neapvaisinsi, gi, vyro?). Taigi, gal psichologiškai ir būtų įmanoma laikyti homoseksualus normaliais, bet jūs nepastebite vieno dalyko, ir tie jūsų homomoksliški dalykai tai iškreipia dalyką, kad tikrų, genų nulemtų homoseksualų yra mažiau nei 10% visų gėjų. Nes viskas plinta…

  Dėl Hitlerio, jei tada būtų buvę gėjų paradai, tada visus būtų ir iššaudę. Tada nebuvo gėjai tokie išsišokėliai.

 9. Ir sis vyras lietuvos seime sedi??¿¿¿¿ crying Bent 12 klasiu jis baiges??? Matosi kad vietoj smegenu, kaip ir kazkas paminejo meslo kruva!! Ir kas dar labiau mane nustebino, kad sis ignorantas, neissilavines, neispruses, ir tuolabiau neturintis graziu manieru, turi FANU!!! negera BRAVO LIETUVELE!

  hotrey,
  Kadangi matau kad esi labai apsisvietes ir didelis inteligentas, turbut taip pat zinai kad viska ka esi cia pakomentaves pries Seselis, tai yra priekabiavimas internete (cyberbullying)?Ir tai gali tureti tam tikras pasekmes… Kai anonimatas visi labai sustri, bet tai yra lengvai atsekiama… taip kad gerbk kitus ir ju sexualinius pasirinkimus…

  Dar kai ka noriu jum pridurti, ponai intelektai: Pagal DSM- IV-TR (psichiniu sutrikimu diagnostikos vadova) HOMOSEXUALUMAS NERA LIGA nei joks psichinis sutrikimas. Ir jei pasiskaitysite daugiau moksliniuose portaluose, suzinosite kad tai turi itaka genai. Ir nepergyvenkite, gejai neisprievartaus jusu VYRAI, ir jei jie praso teisiu, tai butent praso is tokiu zmoniu kaip jus ignorantu, kurie gejus isvadina nesveikais, ligoniais ir t.t.

  Na bet ka cia beaiskinsi sedintiems urvuose vistiek ingoruos bet koki saules spinduleli… Cia mazas sutrumpinimas is Platono "Respublikos".

 10. drutas, as nesistengiu nieko izeist, as stengiuosi, kad zmones suprastu, del ko jie kovoja. db taip gaunasi kad visi uzstoja Kedzio dukra, kuri buvo isnaudota iskrypeliu, bet tuo paciu juos gina. tiesiog, zmones masto ne savo galva, o tuo, ka tv parodo

 11. Apsieikit be vienas kito izeidinejimu, vo trinsiu lauk. O kas liecia jusu ginca, Ch@ turi gan taiklu parasa tuo atzvilgiu mirkt

 12. šešėli, taip aš save laikau normaliu. buciau pyderas tada nelaikyciau.

  Tu net lietuviško sakinio nemoki normaliai suregzti, o tu jau mėgini žaisti tokiom sąvokom kaip „normalus“. Tikiuosi, neišsigandai ir b*b*s nenulūžo kol kas? Linkiu, kad nenulūžtų.

  [...]

  o is ko jie vystosi?

  Paskaičiau gerb. eksperto nuomonę ir esu giliai įsitikinęs, kad ji verta atskiro veikalo. Su šitokia moksline įžvalga tu apgintum bent 3 disertacijas. Žodžiu, nešvaistyk talento.

 13. aaa11, treningu neperku, jei sportuot einu renkuosi lengvesne ir laisvesne apranga, pvz. šortus. dėl keikimosi, visi keikiasi, ir net nebandyk sakyt kad tu nesikeiki. o is ko jie vystosi? pederastai galbut yra viena maziausiu iskrypimu formu ziurint pagal seksualinius iskrypimus. bet ju toleravimas, skatina ir kitas iskrypiskas formas vystytis. niekas be palaikymo nesikuria, taip pat ir viskas is oro neprasideda. viskas statoma ir daroma po truputi. sakyk ka nori bet pederastija yra iskrypimas. jei leisim jei isigalet, tada prasides ir kitu iskrypeliu lindimai i dienos sviesa ir didziavimasis kad jie tokie yra.

 14. hotrey

  "tai bl** jie db vienas kita rurina, po 5 metu uzsimanys gyvunus rurint, po 10 vaikus ir mes katutem plosim, kokie visi esam demokratiski?"

  Visu pirma, normalus zmones nesikeikia. Visu antra, pagal tave pedofilai ir nekrofilai is geju vystosi. Idomi logika. Turbut su treningais vaikstai ir rusiska muzika klausai.

 15. seseli neesi? galbut nenori girdet, arba nenori pripazint kad jai priklausai

 16. O kaip tu pavadintum grupe zmoniu kuri vaiksto ir daro paradus, skelbiasi, kad dulkina vienas kita i sikna ir praso uz tai privilegiju?

  Nesu girdėjęs apie tokią grupę. Skelbiasi, kad dulkina? Kur čia taip? Gal tu kuo nors sergi ir tau vaidenasi?

  Nors geriau pagalvojus… Gal svingeriai kokie? Ne?

 17. eikit jus homofobai atgal i savo urva ir knygu pasiimkit apie zmogaus biologoja, genetika ir fizini bei dvasini vystymasi… kai apsiskaitysit ir suzinosit patys kas esat tada galesit kitus teisti

 18. šešėli, taip aš save laikau normaliu. buciau pyderas tada nelaikyciau. o tau galiu palinket, kad sikna neplystu

 19. Šešėlis >

  O kaip tu pavadintum žmogų, kuris grupę žmonių vadina „nenormaliais“, „traumuojančiais“, ir nori atimti bet kokią saviraiškos teisę?
  ————-
  O kaip tu pavadintum grupe zmoniu kuri vaiksto ir daro paradus, skelbiasi, kad dulkina vienas kita i sikna ir praso uz tai privilegiju?

 20. krc as nesuprantu tu kurie sako kad tai normalu.

  O tu save laikai normaliu?

 21. krc as nesuprantu tu kurie sako kad tai normalu. tai bl** jie db vienas kita rurina, po 5 metu uzsimanys gyvunus rurint, po 10 vaikus ir mes katutem plosim, kokie visi esam demokratiski? snd piketuoja visi, del kedzio dukros, reikejo pries 10 metu del pyderastu taip piketuot. nuo tokiu issigimimu ir prasideda visokios ****filijos. juk tie debilai irgi fantazija turi. Su tokiom paziurom vaikam po 20 metu pimpalus vietoj ciulptuku kis, ir sakys, kad jis pats to nori, tik negali paprasyt. jokios prievartos.

 22. Be to, jei atlaikė spaudimą nuo vaikystės žmogus su homoseksualiniu polinkiu, tai suprantu, kad jis toks gimė, ir tegu gyvena. Bet homoseksualumas nėra religija!!! Kodėl ji plinta tarp normalių žmonių, ir juos traumuoja.

  Žmogus gimė su homoseksualiniu polinkiu, bet homoseksualumas vis tik plinta tarp normalių žmonių… Ar tu bent kartą perskaitai, ką rašai?

  Kodėl, jei jau jūs taip viešai reiškiatės, kodėl tada negalima į tai turėti savo požiūrio?

  Jei kas tau sakė, kad negalima, tai žiauriai melavo (pvz., tai tu turi požiūrį ar neturi?). Bet ką aš pastebėjau apie tokius kaip tu, kad jūs bet kokia kaina norit užčiaupti turinčius kitokį požiūrį negu tamsta.

  Spėju, mane irgi laikai mėšlasmegeniu, už tai, kad aš kitų pažiūrų.

  O kaip tu pavadintum žmogų, kuris grupę žmonių vadina „nenormaliais“, „traumuojančiais“, ir nori atimti bet kokią saviraiškos teisę?

 23. o kas nors pamaste, kodel apie lezbietes nieko nera girdet? :)

  viskas pasireiskia "bobos sindromu":

  Gejus yra subobiskejes "vyras", kaip kad visos moterys reikalauja demesio ir negana to skandalijasi.

  Lesbietes yra suvyriskejusios "moterys", o vyrai kaip zinia ramus ir i tokius skandalus nesivelia ir dar ranka numoja.

  Kazkada nemegau geju, aisku ir dabar juos aplenkiu dideliu spinduliu, bet tokiu isteriju nekelciau. Pasilaikyciau sau ir toliau vadovauciaus savo isitikinimais.

  Grazulis yra teisus del tu geju (atsizvelgiant ir lyginant su lezbietemis) persude cia :)

 24. aaa11,

  Deja, jei jau atsirado toks darželis, tai su ES ateis tokie ir į Lietuvą, po to atsiras gėjų mokyklos. Be to, jei atlaikė spaudimą nuo vaikystės žmogus su homoseksualiniu polinkiu, tai suprantu, kad jis toks gimė, ir tegu gyvena. Bet homoseksualumas nėra religija!!! Kodėl ji plinta tarp normalių žmonių, ir juos traumuoja.

  PS Žmonės, neklyskit, švelnumas ir homoseksualumas, du skirtingi dalykai, tiesiog šis sutapimas dažniau tarp gėjų pasitaiko.

  PPS Šėšėli, kodėl jums (kaip suprantu, tu vienas iš jų) taip reikia kištis į mūsų gyvenimą? Kodėl, jei jau jūs taip viešai reiškiatės, kodėl tada negalima į tai turėti savo požiūrio?

  Spėju, mane irgi laikai mėšlasmegeniu, už tai, kad aš kitų pažiūrų.

 25. O sakykite, ar artimiausiu metu Cha.lt galima tikėtis ir daugiau einamųjų naujienų iš žinių portalų?

  Kita vertus, gal ir gerai, kai platesnė liaudis, kurios akiratis apsiriboja humoro portalų antraštėm, pamato į save panašų klouną – įžūlų, bet kokia kaina siekiantį dėmesio ir su mėšlo krūva vietoj smegenų.

 26. Woriux

  Normalus zmones neleidzia vaiku i tokius darzelius.

 27. aaa11,
  pritariu, taip nemėgstami gėjai turi daugiau žmogiškumo nei bet kas kitas, paprasti žmonės ir nereikia jų painioti su pedofilais. Bet šou iš to daryti taip pat nereikia.

 28. Gėjams reikėtų uždrausti reklamuoti išsigimimą ir psichinius trūkumus. Kaip, kad aaa1 sakė.

  PS Gal kai kas atsimena darželį Švedijoje, kuriame jau diskriminamuojamas heteroseksualumas, t.y. NORMALŪS ŽMONĖS, ir gadinama JŲ psichika.

  wassat Man neramu dėl mūsų ateities.

 29. As pries geju paradus, bet pries pacius gejus nieko neturiu. Jie irgi yra zmones. O jus atskirkit pedofilus nuo geju. Ka, visi gejai lenda prie kitu vyru? Jie kitus puola, prievartauja ir t.t.? Pedofilai, yra tie, kurie dazniausiai JEGA ir PRIVERSTIANI zagina vaikus. O jei yra du vyrai, kurie vienas su kitu santykiauja, tai cia jau yra ju pasirinkimas, ju problema ir man visiskai PX ka jie ten daro tarpusavyje, jei tai neliecia manes. Jei zmogus yra geras man bei kitiem, as pries ji nieko neturiu.

 30. Eik tu na*ui… Dar tas tavo avatatras…

  Nerealus vyras, kiekvieno gėjaus svajonė. O tavo avataras atspindi pajėgumą lovoje ir kitas tradicines vertybes, a ne?

 31. o kaip tiesiai sviesiai pasisake xDD

 32. Šešėlis,
  Eik tu na*ui… Dar tas tavo avatatras…

 33. Jus geriau paklauskit, ko nori mergaite?

 34. Nederamai pasirodė, sutinku su Drutas, jam ryškėja vaikystės trauma… Ir šiaip aš kitokios nuomonės.

 35. Žiauriai smagu būti intelekto nesužalotų tikrų VYRŲ apsupty.

 36. Faunzy,
  pasidalinau mintimi sypt

 37. Esu aiškiai prieš gėjų paradus, bet taip pat ir prieš tokius vaikystėje traumuotus parlamentarus, kurie nesuvokia, kokiais būdais galima o kokiais ne ginti mūsų interesus. Čia ne karas, čia negalima vardan pergalės naudoti bilia ko (rėkti prieš EU atstovus kaip bepročiui).

 38. Jau per daug tie gejai teisiu reikalauja, tegu stumdo suda ir tyliai buna, tada nieks ir neuzklius ju, bet dabar per daug reiskias ir privilegiju reikalauja.

 39. Drutas,
  Kyla įtarimas, kad ieškai su kuo pasidalint išgyvenimais.. :)

 40. Kyla įtarimas, kad vaikystėj jį buvo nuskriaudęs koks tai vyras.. smile

 41. Daugiau tokių kovotojų

 42. Grazuli i prezidentus!!!
  liuks
  Tie kiti susede tai pidarai gryni ziuri kreivais snukiais, ir teisybe zmogus sneka seniau gejai buvo tas pats, kaip dabar visokie pedofilai.
  Jautciu dar uz 50metu ir pedofilai bus iteisinti.

Susiję įrašai:
Žiauriai išgąsdintas gėjus per Scare TacticsŽiauriai išgąsdintas gėjus per Scare TacticsGėjus – grėsmė visuomeneiGėjus – grėsmė visuomeneiWhose line is it anyway? (2 video)Whose line is it anyway? (2 video)Kaip pasakyti tėvams, kad esi gėjusKaip pasakyti tėvams, kad esi gėjusProfesorius Dumbldoras yra gėjus [N-14]Profesorius Dumbldoras yra gėjus [N-14]Anekdotas #29183Anekdotas #29183Anekdotas #28061Anekdotas #28061Anekdotas #27058Anekdotas #27058Anekdotas #26437Anekdotas #26437Anekdotas #25647Anekdotas #25647Anekdotas #25196Anekdotas #25196Anekdotas #23712Anekdotas #23712