Webmaster tools
baneriai iš HTML body
Adnet 980×200 banner code
Skaitiniai»Įdomybės

22 būdai kaip postmoderniai nusižudyti

www.diskusijos.lt

Kadangi postmodernas „antiek“ išv(i)ešėjo niudienos žmoguje, net ir savižudžiai ima ieškoti savo suicide orginalumo: nes jei žudysiesi įprastai tai jau per teliką neparodys, būsi tik pilka masė, ne asmenybė. Nes: suicidijos išplito nuo -post noucijų iki valdžios postų ar net forumo postų, čia pateikiame keliolika būdų savaip nusižudyti.

1. Įsibrauti į spermos banką ir pasiskandinti sėklos rezervuare. (Šiuo veiksmu veikėjas postmoderniai protestuoja prieš paviršutiniškumą ir nepagarbą moterims, kurie sutinkami porno filmuose, kai iš vyriškos lyties asmenų „aktyvų“ sėkla išvirkčiama ant moteriškių išorės, o ne įpraston vieton.)

2. Užsandarinti ir užtvindyti savo namus, prieš tai pakabinant transparantą „Back to Atlantida“.

3. Užsiverbuoti į teroristų tinklą, skristi vykdyti teroro aktą ir pačiam įvykdyti teroristinį išpuolį prieš teroristus. (Dvigubas terorizmas, terorizmo simuliacija, tikras meno kūrinys)

4. Daužyti galvą į bet kokią sieną, argumentuojant tuo, kad esi parkouristas ir tau nebaisios jokios kliūtys ir tu jas turi pereiti be to, remiantis šiuolaikine stochastine fizika visgi yra galimybė pereiti kiaurai sieną. (Jei kas nors bandys jus sulaikyti ar išvešti reikia šaukti „O vis dėl to ji sukasi!“ (galva))

5. Nusižudyti minimalistiškai: susirasti steriliausią namų kampą, jame susigužti, užimti kuo mažiau erdvės, ekologišku žymekliu išsigraviruoti ant odos jing ir jang simbolius, suvalgyti ekologišką žymeklį, ir TIESIOG numirti. (nes savo egzistencija mes žudome kitus gyvūnus, kiek daug mes jų nužudome kiekvieną sekundę ir Rytų kultūra dabar madoj!)

6. Pabandyti išsikepti save, jei dar lieka jėgų, pabandyti išsipjauti šlaunį. (Nes žmonės valgydami kepsnius net nesusimąsto, jog valgo skerdieną, o kas tada jei jus taip pjautų ir valgytų!!!)

7. Pasimauti ant Prezidentūros vėliavos kuolo, pritvirtinant ant kojų ar rankų svarsčius (demokratija pavojuje, prezidente!)

8. Susidomėti joga, tapti lanksčiam ir uždusti bečiulpiant sau. (nes yoga madoj!)

9. Mirtinai užsikrušti. Su mergaite reikia mylėtis ant kokių kardų, vinių ar stiklo šukių. (Nes postmodernizme nebėra ribos tarp skausmo ir malonumo, tarp gyvenimo ir mierties….)

10. Nusižudyti tiesioginiame eteryje. (prieš Knyspelį, Miliūtę, Donskį, bet kur)

11. Išskobti akių obuolius ir juos suvalgyti ir bandyti išskobti adomo obuolį bei bandyti suvalgyti (nes aš po mirties reinkarnuosiuos į sakalą ar net į patį adomą!!)

12. Kadangi įprastai kartis jau tampa mainstreamu, tai reikia užlipti ant aukšto medžio, įdėti savo galūnes į gipsus ir pasitempti ant šakos kaip Vertruvijaus žmogui (nes postmodernas įsiurbia visas epochas)

13. Užsikišti savo analinę angą (ar kokiu bulvių derliumi, ar pvz juodžčkio penio išpjova) ir gal jums pavyks, be to oponuosite visiems homikams, kaip šlykštu gi.

14. Pabandyti misti vien vėmalais. (mūsų protėviai valgė viską ką rasdavo, dabar čia visi kapitalizmo aukos iš(s)pindėjo)

15. Persivartoti marichuanos (aišku tai neįmanoma, bet gal pavyks, vartojant gniužulais ar kokiom kitom injekcijom)

16. Įsimesti besimaudant į vonią muzikėlę grojančią radiją (nes postmodernizmas sijoja ir tai kas nepostmodernu)

17. Prisivalgyti grybų ir iššokti pro Europos langą kokį (kadais Petras pirmasis „iškūlė“ mūsū tautai langą į Europą, metas grįžti atgal, be to rankiojimas uogų grybų visada buvo madoj)

18. Pabandyti pamylėti didžiųjų valstybių simbolius (mešką, tigrą, ar net baisųjį stumbrą, nes taip išreiškiamas protestas prieš imperialistinius siekius, ypač stumbro atveju)

19. Nusižudyti hadronų kolaideryje (aš vienintelis visatos pradžioje, aš dievas, aš mirštu, Dievas mirė, pasaulis nesusikurs,…)

20. Nusižudyti atvirame kosmose (pvz lobziko geležte). Mano manymu taip būtų sukurta labai meniška aproksimacija (iš skraidančių riešutų ir kraujo dėmių bei išsižiojusių kolegų)

21. Nusišauti Prezidentūros patranka (demokratija pavojuje, prezidente!)

22. Nusispalvinti rudai odos lopinėlius, nueiti į skinų tūsą, šnekėti tokiu Berneen akcentu („No shiol Lėtiuva bus mano tėweenė!“)

12
...
Žymos: nusižudyti, pabandyti, Prieš, reikia, suvalgyti
 1. No shiol Lėtiuva bus mano tėweenė! luztu luztu luztu
  GERS valdo luztu luztu

 2. siap moteriai kad ivygdytu 8 nereiktu moket jogos(na neimanoma jei stubura kaskas perlauze).

 3. i skinu tusa nueit xDD

 4. Senai per cha.lt skaiciau kanors tokio nuostabaus. liuks sto bal!

 5. Vardas,
  Lankeisi?

 6. spermos banke sėklos laikomos mėgintuvėliuose o ne rezervuaruose, nebent ten kažkas labai dosnus ir prismaukytų visą baseiną.

 7. 3 <– filmo vertas lol

 8. wink

 9. man tik vienas lipo": back to atlantida xD

 10. no shiol Lėtiuva bus mano tėweenė!

 11. 8,15,22. luztu

 12. fuk zmonija isprotejusi del populerumo. net zudytis uzsimane madingai luztu luztu

  15 budas pats maloniausias butu paliekant sy pasauli luztu

Susiję įrašai:
Raudonas mygtukas Houston’eRaudonas mygtukas Houston’eAr jūs nieko prieš?Ar jūs nieko prieš?Zombiai iš moliūgųZombiai iš moliūgųĮdomių faktų rinkinukasĮdomių faktų rinkinukasVaginų protestasVaginų protestasUžkąskite gyvo aštuonkojoUžkąskite gyvo aštuonkojoMergina valgo jaučio penįMergina valgo jaučio penįMinistras per 10 sekundžių atjaunėjoMinistras per 10 sekundžių atjaunėjoĮdomybės iš sporto pasaulioĮdomybės iš sporto pasaulioRekordinės naujienosRekordinės naujienosNaujienos su romantikos prieskoniuNaujienos su romantikos prieskoniuPasaulis kraustosi iš protoPasaulis kraustosi iš proto