Webmaster tools
baneriai iš HTML body
Adnet 980×200 banner code
Skaitiniai

Jeigu kompiuterinio programavimo knygų autoriai parašytų matematikos vadovėlį

Tarkim Jūs turite vieną triušį.

1Jeigu kompiuterinio programavimo knygų autoriai parašytų matematikos vadovėlį

Dabar tarkime kažkas Jums duoda dar vieną triušį.

2Jeigu kompiuterinio programavimo knygų autoriai parašytų matematikos vadovėlį

Dabar, jei susikaičiuosite, Jūs turite du triušius. Taigi vienas triušis plius dar vienas triušis, lygu dviems triušiams. Taigi vienas plius vienas yra du.

3Jeigu kompiuterinio programavimo knygų autoriai parašytų matematikos vadovėlį

Ir štai taip yra atliekama aritmetika.
Dabar kai jau suprantate pagrindinę aritmetikos idėją, pasižiūrėkime į paprastą ir lengvai suprantamą pavyzdį, kad užtvirtintume praktikoje, ką ką tik išmokome.

Pabandymui
Pavyzdys 1.7

4Jeigu kompiuterinio programavimo knygų autoriai parašytų matematikos vadovėlį

1
...
Žymos: Dabar, Taigi, triušį, viena, vienas
Susiję įrašai:
Išsiskyrimas lėktuveIšsiskyrimas lėktuve15 ženklų, jog esi apsėstas savo šuns15 ženklų, jog esi apsėstas savo šunsIki 2017 metų Lietuva kolonizuos MarsąIki 2017 metų Lietuva kolonizuos MarsąKarolinos gyvenimasKarolinos gyvenimasKaip vis dėlto gerai, kad mudu turime vienas kitą…Kaip vis dėlto gerai, kad mudu turime vienas kitą…Konsultuoju atominės energetikos klausimaisKonsultuoju atominės energetikos klausimaisKažkaip keistaiKažkaip keistaiKaip užmušti laiką, kai vaikinas tau nebeatrašoKaip užmušti laiką, kai vaikinas tau nebeatrašoAuksinės dėstytojų frazėsAuksinės dėstytojų frazėsKomentatorių klausimai L. StankūnaiteiKomentatorių klausimai L. StankūnaiteiSavaitgalio darbų sąrašasSavaitgalio darbų sąrašasKą sakome ir ką galvojame sekso metuKą sakome ir ką galvojame sekso metu