Webmaster tools
baneriai iš HTML body
Adnet 980×200 banner code
Skaitiniai

Paskelbtas “metų komentaro” nugalėtojas

Užskaityta protokoluose smile

Daugelis jūsų įdėmiai laukė žinių Kasmetiniame Respublikiniame Vorldvaid Komentarų Avordzų Konkurse (konkursą remia protokolai.com ir portalas Laukinės Žąsys), ir džiaugiamės, galėdami skelbti nugalėtoją.

Komentaras pasirodė šiandien, portale lrytas.lt, prie straipsnio apie Venckienės išmonę, pervedant pinigus ir pradžiuginant gavėją šmaikščiu prikolu – publikavimo laikas yra 12:50, o IP adresas yra 88.91.87.188 – laimingą prizo savininką kviečiame kreiptis el.paštu.

Prizas (komplektas iš naujo modelio psichotropinės kaldrutės ir nootropinės pagalvės, sužadinančios mąstymo procesus galvos smegenyse ir asociatyvinius ryšius) bus įteiktas per specialią ceremoniją, kurią galimai transliuos dauguma Lietuvos kanalų, o taip pat Discovery, Cooking Channel ir Zoo TV.

Komisijos vardu dėkoju visiems dalyvavusiems – nenusiminkite, jei nepasisekė šiandien. Nenurimkite, kovokite, dekite – ir rytoj gal jau sėkmė bus jūsų.

Nugalėtojo tekstas skelbiamas žemiau. Rašiba, skiriba ir leksika išlaikitos.

— — —
Jus isgamos pedofilai randate ivairiu budu mus zeminti,niekinti ,zudyti,isnaudoti vaikus seksualiai ir dar dristate per savo pedofilu rupora Lietuvos rytas skelbti nesamones ir melagystes!

Jus kurie esate velniu isgamos ,kurie zudete ,zudote ir dar noresite ateiti zudyti jei neatsiras jega Lietuvoje ,kuri jus sustabdys!Mes Lietuvos zmones matome ir suprantame prie ko jus stengiates mus privesti!

Jusu tikslas anarchija,protestai,chaosas,bedarbyste ,korupcija ,banditizmas,teisinis nichilizmas ,nes taip jus einate septinmyliais zingsniais prie savo taikdario liucifierio atejimo i valdzia!Jums reikia viso sito tam kad poto paskelbti stai ateina zmogus ,kuris ives taika ,ramybe pritekliu ir gerove visiems laikams!Bet mes zinome prie ko tai veda !

Jus kaip ir velnias zada aukso kalnus ,o moka suduzusiomis sukemis naivuoliams!Jus statote MAXIMAS IR BANKUS tik tam kad skatinti vartojima o tuo paciu vedate zmones prie skolu liuno!Jus skatinate pirkti benzina ,dyzelina o tuo paciu mus nuodinate,nes naujosios technologijos lieka uz borto tam kad jus sionistai kistute pinigus i kisenes ir taip naudodami energetini krana mus spaustute ir valdytute kaip vergus!

Jus manote ,kad mes asilai palankiai einantys ratu ikinkyti i chomuta tam kad jusu malunas suktu girnas uromis valdosi bankai teismai prokuraturos prezidentai karalystes popieziai kunigai ir pati religija!

Jus sukurete visu laiku Dievo pakaitala tam kad Dieva nuslepti o patys dengetes nekaltumo skraiste ir taupydami auksa ,paveikslus brangius inestuodami i nekilnojama turta per vatikana mus bandote sugniuzdyti ir parklupdyti nuolankumo syde!Mes jau nebe vaikai ie atejo laikas kai viskas stoja aiskiai pries zmogaus akis!

Mes rinkimuose atrasime nauja jega -galincia jus pries pastatyti tai kas jus ismes is musu Lietuvos pavirsiaus!GALESITE tiesiai zygiuoti pescia i savo tevyne ,kuria jums nurode jusu dievas!

Nes visu zmoniu Dievas neskirsto zmoniu i isrinktuosius ir pasmerktuosius!Jis atpirko savo vienatiniu sunu visus be isimties!Nepriklausomai nuo salies ,spalvos ir padeties visuomineje!

Laikas kada bus nuversta sita supuvusi santvarka isauso!

Mes esame jega ie mes nugalesime,nes Mes Tai Visa Lietuva!

Paskelbtas “metų komentaro” nugalėtojas

6
...
Žymos: isgamos, Lietuvos, PAČIŲ, skelbti, zmoniu
  1. http://kantas.wordpress.com čia visas tinklapis tokiai išminčiai paskirtas :D

  2. o kur prikolas?

  3. Oj… Net nežinau, ar čia labiau juokinga, ar labiau baisu. Žmogelis pilnas fantazijos ir pagiežos…

Susiję įrašai:
11 teisingų stereotipu, kurių nedera sakyti tolerantiškų ir išsilavinusių žmonių apsuptyje, nes būsite palaikytas ir apšauktas rasistu11 teisingų stereotipu, kurių nedera sakyti tolerantiškų ir išsilavinusių žmonių apsuptyje, nes būsite palaikytas ir apšauktas rasistuNes tik pas mus…Nes tik pas mus…Lietuvos gidasLietuvos gidasVienas turtingiausių pasaulio žmonių dalinasi išmintimiVienas turtingiausių pasaulio žmonių dalinasi išmintimiPriežastys kodėl Lietuva geriausia šalis pasaulyjePriežastys kodėl Lietuva geriausia šalis pasaulyjeMesčiau, jei norėčiau…Mesčiau, jei norėčiau…„EuroBasket 2011“ pamokos: kaip uždegti žmonių širdis„EuroBasket 2011“ pamokos: kaip uždegti žmonių širdisEuropiečiams apie LietuvąEuropiečiams apie LietuvąPatarimai nuobodžiaujantiemsPatarimai nuobodžiaujantiemsLietuvos ateitisLietuvos ateitisApie tvarką LietuvojeApie tvarką LietuvojeKaip išgyventi zombių apokalipsę?Kaip išgyventi zombių apokalipsę?