Webmaster tools
baneriai iš HTML body
Adnet 980×200 banner code
Skaitiniai

Kaip tapti menininku, po galais, kaip?

Užskaityta pas Mantvydą smile

Visada svajojau parašyti bent vieną post‘ą su paveiksliukais, kaip dabar madinga pasidarė (spėju susirasti google foto lengviau, nei parašyti pastraipą). Tad prašom.

1Kaip tapti menininku, po galais, kaip?

Šį kartą pakalbėkime apie meną, nes tai toks reikalas, kurį nesunku atlikti.

Vienas pirmųjų žingsnių link menininko – senas juostinis fotoapratas, arba naujas, prabangus veidrodinis, juk youtube prikimšta įvairiausių „manualų“, kaip naudotis šiais prietaisais.

2Kaip tapti menininku, po galais, kaip?

Žinoma, reikia ir apgalvoti, ką būtent fotografuoti žadate. Arčiausiai meno – įvairūs old skūliniai vaizdeliai, freakiškos pozos, na, nuoga krūtis čia irgi nepamaišytų viena kita. Pasisekimo turėtų sulaukti ir bučiniai tarp dviejų merginų, o jei kuriate trumpą video (tam nenaudokite juostinio fotoaparato) tai scenai būtinai parinkite dub step muzikėlės foną.

3Kaip tapti menininku, po galais, kaip?

Nepamirškite dūmų, nesvarbu, cigaretės, kaljano ar išmetomojo vamzdžio – tai suteiks mistikos, ko pasekoje, daug „laikų“.

4Kaip tapti menininku, po galais, kaip?

Jei šie variantai jums nepriimtini, visada galima griebtis gamtos vaizdų, kuriuos galėsite panaudoti, kaip „template‘us“ įdomioms savo mintims apie gyvenimą ar draugystę.

5Kaip tapti menininku, po galais, kaip?

Jei rašote – rašykite poeziją, kurios niekas kitas nesuprastų, nes būtent tai ir skiria menininką nuo tik bandančio laimę kukulio.

Jo akys lyg dantys,
Dantys akių lygyje,
Bet kaip taip gali būti,
Nejau jo burna kaktoje.

P.S. Būtina nepamiršti ženklo: M/L/ 2004 Kažkur netoliese Molėtų lygumų..

Galite ir mėginti jau seniai patikrintą kūrybos būdą – miksuoti vampyrų, Hario Poterio, Gossip girl ir visų filmų, kuriuose vaidina Zac Efron, istorijas. Deja, dar niekam iš viso šito nepavyko sukurti nepavojingo akims ir smegenims teksto, todėl siūlau kažkur pamėginti įkišti Vyno Kelio scenarijaus vingių. Turėtų “gautis” kažkas tokio:

6Kaip tapti menininku, po galais, kaip?

Pabaigai keletas aprangos pasiūlymų, tačiau į juos neverta per daug atsižvelgti, nes menininkams viskas pochui pradedant apranga, baigiant šiuo nebaigtu sakiniu

7Kaip tapti menininku, po galais, kaip?

8Kaip tapti menininku, po galais, kaip?

9Kaip tapti menininku, po galais, kaip?

Jei šie patarimai tau nepadėjo… Vadinasi, tau nelemta būti menininku, ech

10Kaip tapti menininku, po galais, kaip?

6
...
Žymos: būtent, kažkur, menininku, parašyti, ženklo
 1. Super!

 2. _jolitukea_,
  Pritariu tavo pritarimui. luztu

 3. player1,
  Pritariu. wink

 4. Skvilijonas,
  Geras tas luztu

 5. Jo akys lyg dantys,
  Dantys akių lygyje,
  Bet kaip taip gali būti,
  Nejau jo burna kaktoje.

  luztu

Susiję įrašai:
NEmoksliukė ir idiotasNEmoksliukė ir idiotasHoroskopas internautamsHoroskopas internautamsSkirtumas tarp pigaus ir tikro grožioSkirtumas tarp pigaus ir tikro grožioCha.lt klasika: Vyrų seksualumo evoliucija nuo 10 iki 80 metųCha.lt klasika: Vyrų seksualumo evoliucija nuo 10 iki 80 metų"Klausimėlis": Ką žinote apie Nemuną?"Klausimėlis": Ką žinote apie Nemuną?Anekdotas #29109Anekdotas #29109Anekdotas #28757Anekdotas #28757Anekdotas #28705Anekdotas #28705Anekdotas #28707Anekdotas #28707Anekdotas #28030Anekdotas #28030Anekdotas #27641Anekdotas #27641Anekdotas #27376Anekdotas #27376