Webmaster tools
baneriai iš HTML body
Adnet 980×200 banner code
Skaitiniai

Žmogaus teisės

Sugalvojau patikrinti, kaip pas mus veikia žmogaus teisės. Taigi, grįždamas po darbo matau mane iš tolo stebintį policininką. Et, numojau ranka ir tyčia kirtau skersai gatvę ten, kur pėstiesiems vaikščioti tikrai nevalia. Pamačiau, kaip pareigūnas iš planšetės ar kažko panašaus išsitraukė baudos kvitų knygelę. Nekreipdamas dėmesio, žengiau jo pusėn, tačiau persigalvojęs nukritau patvory ir pradėjau voliotis žolėse. Policininkas net išsižiojo iš nuostabos! Tada aš priėjau prie medžio ir uniformuotojo bei visų aplinkinių akivaizdoje demonstratyviai atlikau „mažąjį gamtinį reikalą”. Pamačiau, kaip pareigūnas sukalbėjo kažkokią maldelę į tokią nedidelę stačiakampę magišką dėžutę, kuri jam nedelsdama atsiliepė. Tada „pentinuotasis” čiupo mane dviem pirštais už pakarpos ir, sulaukęs atvykusio policijos automobilio, įgrūdo jo vidun. Tiesa, vairuotojas perspėko, kad jei dar ką nors iškrėsiu, tramdomaisiais iškart apvilks ir žmonėms baltais chalatais atiduos.
Po atsėdėtų parų ir sumokėtų baudų galiu jums nedviprasmiškai pareikšti: žmogaus teisių Lietuvoje visiškai nepaisoma. Mes esame ujami labiau už šunis. Nes brangiems mūsų keturkojams draugams už visus mano suminėtus veiksmus jokių nuobaudų net nebūtų! Netgi dėmesio niekas nebūtų kreipęs.

Voldemaras Zacharka
Žmogaus teisės

8
...
Žymos: nebūtų, pamačiau, pareigūnas, Teises, žmogaus
 1. Juliusan,
  Nu, ačiū, bet genialumą atiduodu šuniui Čia jis labiau vertas, ypač toje nuoraukoje fellow

  gadnis,
  Ne visai. Mat aš ant medžio kojos nepakėliau p

 2. Nu gyvulys autorius..

 3. Totaliai genialiai pagauta lygiavinė parodija :D

 4. O būna šunys ir su intelektu. Matei, kaip savo kakutį nuoraukoj sušluoja? wink

 5. Nu jei autorius prilygina save suvai, tai zjb lol

Susiję įrašai:
Kas nutinka su mirusio žmogaus matomumu interneteKas nutinka su mirusio žmogaus matomumu interneteRadybos ir bomžaiRadybos ir bomžaiSlaptos Tavo Elgesio Priežastys IIISlaptos Tavo Elgesio Priežastys III100 faktų100 faktųTautos išrinktasisTautos išrinktasis11 neegzistuojančių dalykų11 neegzistuojančių dalykųPokalbiai [N-18]Pokalbiai [N-18]Ko neturėtų sakyti vairuotojas nervingam keleiviuiKo neturėtų sakyti vairuotojas nervingam keleiviuiAutobuse.Autobuse.Pačios ploniausios knygosPačios ploniausios knygosEruditasEruditasPagalba 911. Chuliganiškas skambutisPagalba 911. Chuliganiškas skambutis