Vilniuje parduodamas gyvas Nilo krokodilas

Skelbime rašoma:

Parduodu gyvą Nilo krokodilą (Crocodylus niloticus). Krokodilas 3 metų amžiaus 3,5 m. ilgio, 294 Kg. Auginame jį nuo pat išsiritimo namuose specialiai įrengtame terariume su baseinu. Gyvena gėlame vandenyje, tad tinka vanduo tiesiog iš krano. Krokodilas draugiškas, įpratęs prie žmonių ar vaikų. Kartais pavalgęs kol sotus žaidžia su namiškiais ar snaudžia salione. Jo vardas Dymka Nividymka, bet vardu neatsišaukia, tad galima duoti savo sugalvotą vardą. Laikome žirmūnuose 4 kambarių bute, kurių viename įrengtas terariumas. Realiai, krokodilas įpratęs prie namų, tad galėtų gyventi ir ne terariume, kol šis būtų įrengtas. 

Visiškai ne probleminis gyvūnas, svarbu nerodyti kaimynams ir viskas bus gerai. Vasarą ypač smagu nusivežti prie kokio atokaus ežero ar tvenkinio kartu pasimaudyti (būtinas pavadėlis). Lengvai pasiduoda dresūrai – duoda labas, vaidina negyvą ir moka paprašyti maisto.
Nealergizuoja vaikų ar namiškių, kakoja griežtai viename kampe, garso neskleidžia tai miegot irgi netrukdo. Kartais, labai retai kaukši dantim, bet tik kai labai alkanas.
Iš krokodilo galima ir papildomai uždirbti – pareklamavus galima išnuomoti jaunavedžių fotosesijoms arba kaip apsaugos gyvūną renginių ar festivalių metu. 

Parduodu krokodilą, nes išvykstame į užsienį ir reikia, kad kas nors pasirūpintų mažyliu Dymka. Parduosiu ne bet kam – žmogus turi patikti man ir augintiniui. Po atrankos pranešime, kuris pirkėjas galės jį nusipirkti.
Kaina galutinė ir nederama. Realiai kainuoja tikrai daugiau.

Kaina: 5 000 €

Susidomėjote? Skelbimo nuoroda (paspauskite paveikslėlį):

 

Įvertinkite šią naujieną:

15 balsų
Upvote Downvote

Total votes: 12

Upvotes: 12

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Parašykite komentarą