Webmaster tools
baneriai iš HTML body
Adnet 980×200 banner code
Kita»Nuorodos

Ekonomikos karo zaidimas eRepublik

Taigi noriu jums visiem pristatyti labai rimtą tekstinį žaidimą, kuriame yra kaip ir „kitas“ pasaulis. Tai kaip ir valstybės simuliatorius… Viskas vyksta labai rimtai, reikia susirasti darbą, pirkti maistą, kad išgyventi, vėliau gali pirkti įmonę ir tada plėtoti verslą. Koks to tikslas? Apginti savo valstybę.

Žaidime bus renkami nauji prezidentai, užkariaujamos valstybės, ir dar daugiau visokiausių dalykų.

Įdomiausi faktai:
- Prieš maždaug metus laiko lietuviai, man rodos kai dar nebuvo net eLietuvos, vos neužgrobė Didžiosios Britanijos, kadangi įvairių aferų būdu bandė paimti kongresą.
- Prieš kelis mėnesius kolumbiečiai bandė paimti seimą eLietuvoje ir lietuviai sugebėjo išrinkti teisingas partijas, dėl to pavyko apsiginti.
- Indonezija ir Vengrija yra užkariavus pusę Rusijos.
- Indonezija yra viena stipriausių respublikų pasaulyje.
- eLietuva turi vienu kaimynu daugiau nei realiame pasaulyje, nors žinoma vienu ir mažiau. Nėra Baltarusijos, bet suomiai užkariavo Zemgale, kuria latviai vos atsiėmė, bet tuo metu suomiai sugebėjo užkariauti Latgale. Nors ir kaip stengiamės padėti savo kaimynams, deja suomiai mus nugalėjo
- Prieš paskutinius rinkimus buvo gandų, kad Lenkai norėjo padaryti politinį perversmą Lietuvoje, nors ir jie silpnai susiorganizavo, lietuviai vistiek gerai susivienijo ir pasistengė, kad lenkams būtų kuo sunkiau.
- eKanada jau krito.

Šiuo metu eLietuvoje nėra labai sunkus laikotarpis, išskyrus tai, kad PEACE alliancas bando įkišti savo žmones į Lietuvos valdžią, bet kol turim ne durnius gyventojus gal neatsitiks nieko blogo. Nors ir nėra nieko blogo, vistiek kiekvienas aktyviai lošiantis šį žaidimą eLietuvoje, smarkiai padėtų ir savo šaliai šiame virtualiame žaidime .

Lietuva yra nedidelė valstybė, su nedaug gyventojų, bet ji, kaip visos naujos valstybės, gavo pradinį kapitalą, kurį turėtų išleisti savo reikmėms. Prie visų Lietuvai duotų pinigų priėjimą gaus šalies prezidentas, kai tik jį išrinks, todėl eRepublik egzistuoja vadinamieji Take-Over’iai (arba TO), kai į naujas šalis atvyksta grupė žmonių tik tam ,kad išrinktų reikiamą atstovą, kuris visus pinigus išgrobstytų. Artimiausi prezidento rinkimai – balandžio 15, todėl reikės visų lietuvių vieningumo, siekiant apsisaugoti nuo pinigų išvogimo. Nė kiek ne mažesnė problema – kitokio tipo TO, kai šalies valdymas perimamas ne tam, kad tik perimti pinigus, bet ir tam kad pačią šalį būtų galima ilgainiui prijungti prie kitos šalies. Kad tokių TO išvengtume, turėsime ne tik pritraukti kuo daugiau žmonių į eRepublik, bet ir rinkimuose labai vieningai ir aktyviai balsuoti už ką reikia. Jei pavyks pasiginti per pirmus 2-3 balsavimus ir Lietuvos per tą laiką nenukariaus kitos šalys, tikimės, kad vėliau Lietuvoje bus normali demokratija.

Čia taip pat galėsite: kurti savo verslą, perpirkti jį, dirbti, įkurti laikraštį, įkurti partiją, bei dar daug kita.

Ekonomikos karo zaidimas eRepublik

Norėdamas užsiregistruoti spausk paveiksliuką.

Užsiregistravęs nieko nesupratai angliškai? Ne problema, užsiregistruok http://www.erepublik.lt/ ir diskutuok apie žaidimą, o http://www.erepublik.lt/naujokams/ sužinosite pradmenis lietuviškai.

Tai tikrai geras žaidimas, ir mes bandysime visomis jėgomis užkariauti visą ePasaulį. Lietuva, Lietuva.

Pagarbiai, AragonTom

22
...
Žymos: daugiau, labai, Lietuvą, Prieš, valstybės
 1. torrolt
  jei nezinai ar imanoma ar neimanoma geriau patilek

  language translator isirasei ir tau visa site isvers i lietuviu kalba nors ir bus kokie kinieciu kalba,prasom

 2. geras zaidimas, tikrai uzkabinantis :)

 3. Gretaaa,
  na visada gali ingame man parasyt ir paklaust jei kas neaisku ;)

 4. torrolt,
  suprantu, bet ne viska :}

 5. neimanoma :/ negi nesupranti angliskai tiek? :)

 6. ten niekaip neimanoma nustatyt kad viskas ltu kalba butu?:)

 7. o jau buciau vaziaves prie latvijos pasienio ir isvadines zirgo galvom visus wink

 8. jau nebe :P, skaityk zinias :)

 9. krč, prisijungiu šiandien ir matau, kad aš latvė, ar taip teisinga? belay

 10. O yra skirtumas kokį regioną rinktis? :D

  Užsiregistravau pagarba

 11. Lenkai Puola!!! bully I karą

 12. Junkitės kas galit, galit ir nežaisti, bent užsiregistruokite regione Sudovia

 13. Jei kas sake, kad ner ka veikt tai klysta – siandien prasides lenku – lietuviu karas

 14. Visi rusiames karui pries lenkija jei norite uzsiregistruoti http://www.erepublik.com/en/referrer/IsGatves

 15. Pasiulymas bei patarimas naujokams – registruokites per linka – http://www.erepublik.com/en/referrer/TorroLT – nauda ir jums, ir man, ir tevynei eLietuvai ;) O siaip labai laukiam prisijungiant naujoku, panasu kad nusimato karas su Lenkais, reikes pagalbos kovojant uz nepriklausomybe ..

 16. Reginames visi, lenkai puola.

 17. Geras čia ;) visi ruoškitės karui su Lenkija ;)

 18. Nu butu neblogas bet nera ka jame veikti , viena diena atidirbi per 1 sekunde ir vsio neber ka veikti.

 19. winked

 20. Kodėl čia tiek mažai komentarų? Norėčiau daugiau sužinoti apie jį iš kitų lūpų.

 21. Jau kokie 5 mėnesiai lošiu šitą žaidimą. Daug geriau už visokius travianus ir pnš nes nereikia kelis kartus i diena prisesti prie šio žaidimo, užtenka tik 5 min į dieną.

 22. jau pabodo siek tiek, si kadencija paskutine seime bus, eisiu pailset. seip zaidimas uzkabinanis.

Susiję įrašai:
Šveicarų pasaulyjeŠveicarų pasaulyjePlanas, kaip Lietuvą gelbės Darbo partijaPlanas, kaip Lietuvą gelbės Darbo partijaNuorodų porelėNuorodų porelėJaponijos nelaimė. Miestai: prieš ir poJaponijos nelaimė. Miestai: prieš ir poKlasika: viliotinis [N-14]Klasika: viliotinis [N-14]Apie Lietuvą linksmaiApie Lietuvą linksmaiFlakboy – žaidimas pykčiui išlietiFlakboy – žaidimas pykčiui išlietiFlash įdomybėsFlash įdomybėsLietuvos valstybės skolosLietuvos valstybės skolosKlasika: Sat-phone [N-14]Klasika: Sat-phone [N-14]Nuorodynas.Nuorodynas.Įveikime stresą!Įveikime stresą!