Geriausių išmaniųjų telefonų penketukas

Dvidešimt pirmasis amžius, tai technologijų amžius ir telefonas yra neatsiejama jo dalis. Šiais laikais net garbaus amžiaus sulaukę žmonės naudojasi mobiliaisiais telefonais, o jų vaikai ar proanūkiai išmaniųjų dažnai turi net po du ar daugiau. Tačiau telefonų pasirinkimas yra labai didelis, todėl renkantis naują išmanųjį telefoną svarbu atkreipti dėmesį į jums reikalingiausius aspektus (telefono dydį, baterijos tarnavimo laiką, vidinės atminties dydį). Žinoma, daugelis naujų telefonų pigiai neatsieina, tad kartais, o ypač po švenčių, tenka pasišaukti į pagalbą greituosius kreditus internetu (latviškai jie vadinami „ātrie kredīti internetā”). Taigi, kad užtikrintume, jog jūsų pinigai nebūtų išleisti veltui, čia pateikiame geriausių 2016 metų išmaniųjų telefonų penketuką.

Penktoje geriausių išmaniųjų telefonų sąrašo vietoje atsidūrė „iPhone 7“. Jis savo išvaizda ne kažką skiriasi nuo savo pirmtakų, tačiau šis modelis yra atsparus vandeniui. Telefone yra įdiegta IP 67 technologija, užtikrinanti, kad telefonas gali iki pusvalandžio pragulėti žemesniame nei metro gylio vandenyje ir nesugesti. „iPhone 7“ turi patobulintą 12 MP kamerą, daug geresnę nei ankstesni modeliai. Su šia atnaujinta kamera galima kokybiškai fotografuoti ar filmuoti net menkesnėje šviesoje, o dėl plataus spalvų diapazono jūsų nuotraukos taps dar ryškesnės. „iPhone 7“ yra tikrai vertas dėmesio, o į penktą vietą jį nustumia didelė išmaniojo kaina. Norint nusipirkti šį telefoną jums gali tekti pakloti apie 700 eurų.

Su visiškai nauju metalo dizainu į ketvirtą vietą pateko „LG G5“ telefonas. Šis išmanusis telefonas pralenkia savo pirmtakus su nauju dizainu, leidžiančiu keisti telefono modulius – paspaudus mygtuką korpuso šone, nusiima apatinė telefono dalis. Taigi, tik vieno mygtuko paspaudimu galite uždėti atsarginę bateriją ar prijungti papildomą modulį. Be to „LG G5“ turi nuostabią 16 MP kamerą, kurios objektyvas apglėbia net 135 laipsnių kampą. Jūs taip pat vienu metu galite daryti įprastas ir plataus kampo nuotraukas arba naudoti vieną iš keturių fono efektų. Šis telefonas taip pat stebina nuolat įjungtu ekranu. Nebereikia spaudinėti mygtuko kas kart norint pamatyti datą, laiką bei pranešimus, o dienos šviesos rėžimas padidina ekrano ryškumą, todėl puikiai matysite net į jus šviečiant kaitriai saulei. O šio išmaniojo kaina yra tik apie 400 eurų.

Į trečiąją vietą pateko geriausias „iPhone“ telefonas – „iPhone 7 Plus“. Šis išmanusis telefonas savo dizainu nuo „iPhone 7“ skiriasi tik tuo, kad telefoną galite įsigyti ne tik sidabrinės, auksinės ar rožinės spalvos, bet dabar ir juodos bei blizgios juodos. „iPhone 7 Plus“ savo baterijos budėjimo laiku lenkia savo pirmtaką, be to turi didesnį ekraną. Su juo daug patogiau naršyti bei žaisti žaidimus. O didžiausiais išmaniųjų skirtumas yra kamera ir „iPhone 7 Plus“ jų turi net dvi – su  plataus kampo objektyvu bei teleobjektyvu. Jūs taip pat galite mainyti jutiklius arba juos naudoti kartu ir sukurti optinį priartinimo efektą. Žinoma, tokios naujovės kainuoja, ir tikrai nemažai – „iPhone 7 Plus“ kaina prasideda nuo maždaug 800 eurų.

Antroje penketuko vietoje puikuojasi „Samsung Galaxy S7“. Išmanusis turi dvigubai išlenktą nugarėlę, dėl kurios laikyti telefoną yra be galo patogu, o jo atsparumas vandeniui bei dulkėms yra daug geresnis nei „iPhone“ telefonų. Jūs galite be jokio nerimo dėti telefoną ant drėgno paviršiaus ar  juo naudotis net lietuj lyjant. Telefonas gali išbūti iki 30 minučių  net pusantro metro gylio vandenyje. „Galaxy S7“ taip pat turi patobulintos kokybės 12 MP kamerą, kuri puikiai fotografuos esant blogam apšvietimui. Dvigubų pikselių jutikliai fokusuoja labai greitai ir tiksliai, o ryškesnis objektyvas bei didesni vaizdo jutiklio pikseliai užtikrina, kad nuotraukos būtų aiškios bei ryškios. Jūs taip pat galite užfiksuoti nuotraukas su judesiu. „Galaxy S7“ telefonas yra nepaprastai greitas, o didesnis akumuliatorius užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką. Be to šis išmanusis turi greito įkrovimo funkciją, leidžiančią pilnai įkrauti telefoną tik per 90 minučių. Ir geriausia tai, kad šio telefono kaina prasideda nuo 500 eurų.

Už puikųjį „Samsung Galaxy S7“ telefoną geresnis yra tik pirmoje vietoje esantis „Samsung Galaxy S7 Edge“. Jis turi visas puikias „Galaxy S7“ savybes, tačiau užapvalintas, didesnis ekranas ir didesnė, ilgiau tarnaujanti baterija suteikia jam papildomų taškų bei užtikriną geriausio išmaniojo telefono vardą. Dėl šios priežasties „Samsung Galaxy S7 Edge“ yra truputį brangesnis, jo kaina prasideda nuo 550 eurų.  O jeigu nenorite iš karto išleisti tokios pinigų sumos, tai visada galite apsilankyti  Credx internetinėje svetainėje ir pasiimti greitąjį kreditą net jeigu jūs persekioja bloga kreditų istoriją („ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi” latviškai). Tada galėsite po truputį išmokėti  paskolą ir džiaugtis naujuoju telefonu rankoje.

Įvertinkite šią naujieną:

2 balsai
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%