Atsakomybės apribojimas

Cha.lt svetainėje rasite daugybę linksmos ir nuotaikingos vaizdo, video, audio ir tekstinės medžiagos.

Cha.lt administratoriai neatsako už svetainėje pateiktos medžiagos naudojimą kitose svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.

Cha.lt administratoriai neatsako už lankytojų rašomus komentarus, bet pasilieka teisę pašalinti tuos komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja ar kursto nelegaliems veiksmams.

Jeigu cha.lt pateikta medžiaga yra jūsų autorinis darbas ir jūs prieštaraujate medžiagos viešinimui cha.lt puslapyje, susisiekite su administracija adresu info@cha.lt, pateikdami duomenis įrodančius jūsų autorinių teisių tikroviškumą. Medžiaga nedelsiant bus pašalinta iš svetainės.

Jeigu cha.lt pateiktoje medžiagoje esate pavaizduotas (-a) jūs ir jūs prieštaraujate šios medžiagos viešinimui cha.lt puslapyje, susisiekite su administracija adresu info@cha.lt, pateikdami duomenis, kurie patvirtintų jūsų pretenzijas. Medžiaga nedelsiant bus pašalinta iš svetainės.

Prie visos medžiagos, kuri skirta asmenis turintiems 18 ar daugiau metų, cha.lt svetainėje, puslapio administracija prideda perspėjimą apie tai. Už perspėjimo nesilaikymą cha.lt administracija neatsako.

Didžioji dalis medžiagos skelbiamos cha.lt svetainėje yra necenzūruojama. Jeigu jus gąsdina necenzūruotas turinys, eikite čia.

Cha.lt administracija užtikrina registruotus lankytojus, kad į jų el.pašto dėžutes nebus siunčiama reklaminio pobūdžio informacija. Vienintelė galinti juos pasiekti informacija – informacija apie svetainę cha.lt ir joje vykstančias akcijas.

Visais kitais klausimais prašome kreiptis adresu info@cha.lt